Коли шахові здібності помножено на доброчинність

Article top 728х90

У жовтні в Рацевому проходить традиційний відкритий шаховий турнір. Раніше він був приурочений Дню села, а нині його присвятили Захисникам України.
На цей спортивний захід зібралися спортсмени-шахісти з усіх куточків Чигиринщини. Із 15 учасників, п’ятеро здобули призові місця і отримали за це заслужені нагороди.
Так, Олександр Литвиненко із села Трушівці, здобувши першість турніру, отримав грошову премію в розмірі 500 гривень. Рацівчанин Олександр Федорович виборов друге місце і приз – 400 гривень. Його односелець Михайло Гунченко – третє місце – 300 гривень. Визнаний чигиринський шахіст Олег Бунь дістав четверте місце і 200 гривень з призового фонду змагань. А тіньчанин Анатолій Жураківський – п’яте місце і 100 гривень премії.
Кошти на відзначення переможців було надано спонсорами турніру – підприємством, яке підтримує соціально-культурне життя Рацевого – ДП «Перемога Нова». Ці доброчинці не просто підтримали спортивний захід, а й організували після змагань фуршетний стіл: із гарячими кавою та чаєм, бутербродами і солодощами.
А для учасників художньої самодіяльності, які цього дня веселили односельців і гостей, були солодкі подяки – торти, теж придбані коштом «Перемоги Нової».
Односельці щиро дякують організаторам Турніру та благодійникам, що підтримують усі починання громади.